Paczkapietruszkowa.pl:

Polityka Ochrony Prywatności

 

1. Portal paczka.targpietruszkowy.pl sprawuje stałą kontrolę nad procesem przetwarzania danych oraz ogranicza dostęp do danych w możliwie największym stopniu. Dane osobowe przetwarzane są przez paczka.targpietruszkowy.pl szgodnie z Rozporządzeniem Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO), w celach związanych z prowadzeniem portalu.
2. Podanie jakichkolwiek danych osobowych jest dobrowolne i Klient ma prawo do dostępu do swoich danych oraz do ich modyfikacji.
3. Administratorem podanych przez Ciebie danych będzie Fundacja Targ Pietruszkowy z siedzibą w Krakowie (ul. Kalwaryjska 9-15 )
4. W sprawie danych osobowych możesz kontaktować się z nami pod adresem: info@targpietruszkowy.pl.
5. Podstawą przetwarzania przez nas Twoich danych jest Twoja zgoda wyrażona w sposób elektroniczny podczas zakładania konta na stronie paczka.targpietruszkowy.pl . W każdej chwili możesz cofnąć tę zgodę i poprosić o usunięcie konta.
6. Dane nie będą przekazywane osobom trzecim
7. paczka.targpietruszkowy.pl będzie wykorzystywać zebrane dane wyłącznie do celów ewidencji sprzedaży, celów księgowych, do kontaktowania się z Klientem w sprawach dotyczących zamówień oraz do realizacji otrzymanych zamówień złożonych przez Klienta.
8. Podstawą przetwarzania przez Administratora danych jest zgoda wyrażona w sposób elektroniczny podczas zakładania konta na stronie paczka.targpietruszkowy.pl . W każdej użytkownik może cofnąć tę zgodę i poprosić o usunięcie konta.
9. Na pisemne lub mailowe żądanie Klienta jego dane zostaną usunięte z bazy portalu. Pozostaną one w takiej sytuacji jedynie w systemie księgowym przez okres dokumentujący przeszły obrót finansowy, okres zgodny z obowiązującymi przepisami.
10. Zebrane dane mogą być przekazywane bez zgody wyłącznie podmiotom współpracującym i realizującym wyspecjalizowane usługi, tzn.: operatorom domen komputerowych i serwisów obsługujących płatności.
11. Dane Użytkowników mogą być udostępniane organom państwowym uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa oraz, w przypadku nieuregulowania należności wobec paczka.targpietruszkowy.pl , podmiotom prowadzącym w jego imieniu postępowanie związane z dochodzeniem należności.
12. Na portalu paczka.targpietruszkowy.pl mogą pojawiać się pliki Cookies natomiast ich obecność zgodna będzie z przyjętymi rozwiązaniami technicznymi stosowanymi powszechnie w tym zakresie. Wyłączenie tych plików nie będzie miało wpływu na funkcjonowanie portalu
13. Dane użytkownika będą przetwarzane tak długo, jak długo dokonywał będzie on zamówień w naszym sklepie. Jeśli nie będzie żadnej aktywności przez okres jednego roku, nastąpi kontakt mailowy z prośba o decyzję o usunięciu lub pozostawieniu konta.
14. Użytkownik w każdej chwili może żądać przeniesienia swoich danych do innego podmiotu, świadczącego podobną usługę.
15. Każdemu użytkownikowi przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (obecnie Generalny Inspektor Danych Osobowych) co do przetwarzania Twoich danych osobowych.
16. Podanie danych osobowych jest nieobowiązkowe, aby założyć konto wystarczy adres e-amail, ale dane typu imię, nazwisko, adres, nr telefonu są niezbędne abyśmy mogli dostarczyć paczkę do Twojego domu.
17. Dane użytkowników nie są przez nas wykorzystywane do podejmowania decyzji opartych na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych, a które mogłyby mieć wpływ na Twoją sytuację prawną lub wywoływać dla Ciebie inne podobnie doniosłe skutki. Używamy natomiast narzędzi do analizowania odczytywania naszych wiadomości, by w ten sposób lepiej dostosować treść newslettera do Twoich oczekiwań.

Zamówienia można składać, klikając zakładkę sklep. Przyjmujemy je od soboty od godz. 20:00 do czwartku do godz. 20.00.

Dostarczamy na terenie Krakowa i wybranych okolic.