SZCZEGÓLNE ZASADY ZAMAWIANIA PACZKI PIETRUSZKOWEJ OBOWIĄZUJĄCE DO ODWOŁANIA:

 1. Paczkę Pietruszkową można zamówić wyłącznie przez stronę paczkapietruszkowa.pl
 2. Płatność za zamówione produkty możliwa jest tylko  za pośrednictwem serwisu firmy: PayPro SA/DialCom24 Sp. z o. o. (Przelewy24) . Nie ma możliwości płatności kartą płatniczą.
 3. Ceny towarów są cenami brutto tzn. zawierają należne podatki i są wyrażone w polskich złotych.
 4. Minimalna kwota zamówienia to 100 zł.
 5. Koszt dostawy na terenie Krakowa – 15 zł brutto, w przypadku innej miejscowości leżącej w pobliżu Krakowa – 25 zł brutto.
 6. Odbiory osobiste tylko w sobotę w godzinach 10:00-13:00.
 7. Osoby spoza Krakowa (z miejscowości graniczących) proszeni są o kontakt indywidualny na adres kamil@paczkapietruszkowa.pl w celu ustalenia możliwości dowozu. Miejscowości do których dowozimy: Wieliczka, Siercza, Libertów, Mogilany, Lusina, Gaj, Zielonki, Giebułtów, Modlnica, Modlniczka.
 8. Zastrzegamy, że z przyczyn niezależnych może zdarzyć się, że nie wszystkie zamówione produkty zostaną do nas dostarczone. W takich przypadkach zwrot za niedostępne towary dostaną Państwo bezpośrednio na konto bankowe.
 9. Zamawianie produktów, start w każdą sobotę od godziny 20:00, koniec w czwartek godzina 20:00 lub wyczerpania limitu zamówień.
 10. Dostawa produktów odbędzie się w sobotę od godziny 09:00 do godziny 17:00. W przypadku nieobecności zamawiającego, kurier zostawia zamówienie pod drzwiami lub bramą. Kurier nie ma obowiązku kontaktu z zamawiającym w przypadku jego niezastania.
 11. Realizujemy zamówienia produktów znajdujących się w ofercie – nie ma możliwości dokładania szczególnych zamówień indywidualnie zamawianych u wystawców.
 12. Prosimy sprawdzać zamówienia przy dostarczeniu i ewentualne niezgodności zgłaszać kurierowi.

Zamówienia można składać, klikając zakładkę sklep. Przyjmujemy je od soboty od godz. 20:00 do czwartku do godz. 20.00.

Dostarczamy na terenie Krakowa i wybranych okolic.