Paczkapietruszkowa.pl

Dostawa

 

DRODZY PAŃSTWO – PACZKA PIETRUSZKOWA ZBIERA ZAMÓWIENIA DO CZWARTKU, DO GODZ. 22.00. TO WAŻNE, PONIEWAŻ REALIZACJA – ODBIÓR – DOSTAWA ODBYWA SIĘ W SOBOTĘ MIĘDZY GODZ. 10.00 a 13.00.

DLATEGO W PIĄTKI MOŻLIWOŚĆ ZAMAWIANIA BĘDZIE WYŁĄCZONA, ABY UNIKNĄĆ POMYŁEK I NIEPOROZUMIEŃ 🙂

  1. Towary zamówione do czwartku do godz. 22.00 są kompletowane i pakowane w sobotę na terenie odbywającego się Targu Pietruszkowego.
  1. Dostawa towarów będzie odbywać się w granicach administracyjnych Krakowa za pośrednictwem firmy Smokowóz lub poprzez Administratora

Koszt dostawy pod wskazany adres wynosi  – 10 zł.
Zamówienia dostarczane będą między godziną 10.00 a 13.00 w sobotę.

Kupujący może również odebrać Towar osobiście: w sobotę na terenie Targu Pietruszkowego do godz. 13.00. W razie chęci odbioru osobistego należy podczas składania zamówienia zaznaczyć pole „odbiór osobisty”. Wybór pola odbioru osobistego pojawi się po wpisaniu kodu pocztowego.

W przypadku nieobecności pod wskazanym w zamówieniu adresem dostawy, w wybranym przedziale godzinowym i braku skutecznego poinformowania o tym fakcie Administratora, zamówiony towar Kupujący może odebrać osobiście po skontaktowaniu się z Administratorem i ustaleniu sposobu odbioru towaru. Pobrany koszt dostawy nie zostanie zwrócony.